همه دسته بندی ها

راهنمایی خرید فیش پرینتر برای رستوران و فست فود

فهرست مطالب

راهنمایی خرید فیش پرینتر برای رستوران و فست فود

امروزه در اغلب رستوران ها پس از ثبت سفارش مشتریان، فیش ها و قبوضی برای آن ها صادر می شود که رسیدگی به سفارشات را ساده تر می کند. این فیش ها فرایند پرداخت مشتری را ساده تر کرده و برنامه ریزی دقیق تری برای رسیدگی به امور رستوران به وجود می آورد. برای انتخاب فیش پرینتر رستوران باید به نوع نیازها و گستردگی کسب و کار خود دقت داشته باشید. در نظر گرفتن قیمت فیش پرینتر رستورانی نیز برای استفاده بهینه از این تجهیزات اهمیت دارد. در این بخش چند مدل دستگاه پرکاربرد فیش پرینتر را برای استفاده در این کسب و کارها معرفی می کنیم.

فیش پرینترهای رستورانی

یک فیش پرینتر رستورانی باکیفیت، قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که سبب برتری این محصولات نسبت به سایر اقلام مشابه می شود. اگر به دنبال خرید یک محصول ایده آل می گردید حتما به دسته بندی های مهم فیش پرینتر در بازارهای فروش دقت داشته باشید. این محصولات در مدل های سوزنی و حرارتی ارائه می شوند.
فیش زن رستوران حرارتی قابلیت های بیشتری نسبت به مدل های سوزنی دارد و سرعت عمل صدور قبوض و فاکتورها را به شدت افزایش می دهد. شما می توانید از این دستگاه ها برای بهبود عملکرد کارکنان خود برای ثبت سفارشات مشتریان استفاده کنید. امروزه دستگاه های فیش پرینتر رستوران در انواع برندهای تجاری وارد بازارهای فروش می شوند.

معرفی بهترین برندهای فیش پرینتر رستورانی

دستگاه فیش زن برای رستوران از برندهای خارجی و ایرانی عرضه می شود و ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی در اختیار مشتریان قرار می دهد. برخی از برترین دستگاه های فیش پرینتر برای فست فود و رستوران به شرح زیر هستند:

۱- فیش پرینتر رستورانی مدل اف f200 یک فیش پرینتر حرارتی با قیمت مقرون به صرفه است که قابلیت های بی شماری در اختیار رستوران ها و کافی شاپ ها قرار می دهد.
۲- فیش پرینترهای برند میوا گزینه ای ایده آل برای رستوران ها و فست فودی ها است.
۳- دستگاه صدور فیش برای رستوران و فست فود ها از برند اسکای نیز ارائه می شود که برترین قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید این دستگاه ها را برای قرار دادن در فضاهای محدود رستورانی خریداری کنید.

کاربرد فیش پرینتر برای رستوران ها و فست فود ها

یک فیش پرینتر رستورانی استاندارد مزایای بی شماری برای این کسب و کارها به همراه می آورد. کارایی این دستگاه ها در چند بخش مختلف این مراکز مورد توجه قرار می گیرد:
۱- در بخش اول قبض و فیش مورد نظر توسط صندوق دار صادر می شود. این قبوض به برنامه ریزی های بخش صندوق داری و انجام محاسبات مربوط به این قسمت کمک شایانی می کند. شما می توانید از این تجهیزات برای رسیدگی بهتر به حساب و کتاب های تخصصی این بخش استفاده کنید.
۲- فیش زن رستوران پس از صدور قبض در بخش پخت غذاها و آشپزخانه کارایی دارد. قبوض صادر شده، به این قسمت ها انتقال داده می شوند. این قابلیت برای رستوران های شلوغ مزایای بی شماری دارد و رسیدگی به سفارشات و رعایت نوبت را ساده تر می کند.
۳- فیش پرینتر رستوران برای قسمت تحویل دادن غذاها نیز مزایای بی شماری به همراه دارد. قبوض صادر شده در بر گیرنده کل سفارشات مشتریان خواهد بود و از ایجاد هر گونه سو استفاده ای پیشگیری می کند.
۴- یک دستگاه فیش زن برای رستوران برای تفکیک سفارشات در رستوران های بزرگ نیز مزایای بی شماری دارد.

راهنمایی خرید فیش پرینتر برای رستوران و فست فود

فیش پرینتر برای رستوران و فست فود

اشتباه رایج در انتخاب فیش پرینترهای رستورانی

برای خرید و انتخاب دستگاه صدور فیش برای رستوران و فست فود ها باید به چند نکته اساسی دقت داشته باشید:

۱- برای انتخاب و خرید یک فیش پرینتر فست فود تنها به برند سازنده آن توجه نکنید؛ بسیاری افراد در بازارهای خرید این محصولات، پول برند سازنده آن ها را پرداخت می کنند، بی آنکه کیفیت محصول انتخابی با دستگاه های ارزان تر تفاوتی داشته باشد.

۲- در انتخاب فیش زن رستوران به تفاوت های این محصولات با دستگاه های لیبل زن دقت داشته باشید. این دو دستگاه، قابلیت های متفاوتی دارند و هر یک برای برخی مصارف به کار می روند.

بیشتر بخوانید: فرق فیش پرینتر و لیبل پرینتر چیه؟

۳- در زمان انتخاب دستگاه فیش پرینتر رستوران تنها به قیمت های ارزان این محصولات اکتفا نکنید. یک دستگاه فیش زن برای رستوران با قیمت معقولانه و قابلیت های پیشرفته ارائه می شود.

۴- برای خرید فیش پرینتر برای فست فود حتما به مجموعه های معتبر مراجعه کنید. امروزه مراکز فروش نامعتبر برای سودجویی بیشتر، دستگاه های بی کیفیت و غیر اورجینال را با قیمت بالا به مشتریان می فروشند. در این زمینه به سابقه کاری و تجربیات سایر مشتریان مرکز خرید مورد نظر دقت داشته باشید.

۵- برای انتخاب دستگاه فیش زن برای رستوران، تنها به دنبال مدل های خارجی نگردید؛ در سال های اخیر برندهای ایرانی نیز بهترین دستگاه های فیش پرینتر را ارائه کرده اند که قابلیت های بی شماری در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

۶- برای انتخاب دستگاه صدور فیش برای رستوران و فست فود ها حتما به نیازهای خود توجه کنید؛ در برخی کسب و کارهای کوچک، نیازی به استفاده از دستگاه های گران قیمت و پیشرفته فیش پرینتر نیست. یک دستگاه ارزان قیمت هم، کار این کسب و کارها را راه می اندازد!

بررسی سازگاری فیش پرینتر با نرم افزارهای رستورانی

شما می توانید با خرید یک دستگاه فیش پرینتر رستورانی استاندارد، از برخی نرم افزارهای جانبی برای رسیدگی به حساب و کتاب های مجموعه مورد نظر استفاده کنید. این دستگاه ها کیفیت استفاده از این نرم افزارها را نیز افزایش می دهند. شما می توانید فیش زن رستوران را به سهولت با استفاده از یک کابل یو اس بی به دستگاه کامپیوتر متصل کرده و هر پیغامی را برای چاپ از طریق نرم افزارهای حسابداری رستورانی صادر کنید.چرا پورت شبکه برای فیش پرینترهای رستورانی یک امتیاز محسوب می‌شود؟

۱- یک دستگاه فیش پرینتر برای فست فود، اعتبار مرکز مورد نظر را افزایش می دهد. ایجاد یک شبکه برای اتصال به این دستگاه ها، فرایند استفاده از دستگاه را ساده تر می کند.
۲- این تجهیزات به سادگی با نرم افزارهای حسابداری ادغام می شوند و از ایجاد هر مشکلی در بخش حسابداری پیشگیری می کنند. برای ادغام بدون اختلال دستگاه با این نرم افزارها باید از پورت شبکه استفاده کنید.
۳- در صورتی که فیش پرینتر برای فست فود مجهز به این قابلیت باشد، از ایجاد قطعی در حین کار با دستگاه پیشگیری می شود.
۴- با اتصالات شبکه دستگاه صدور فیش برای رستوران و فست فود ها، از اشغال بی رویه فضا توسط کابل های مخصوص ارتباط دستگاه پیشگیری خواهد شد.

خرید فیش پرینتر برای رستوران

خرید فیش پرینتر برای رستوران

راه اندازی شبکه در فیش پرینتر برای رستوران و فست فودها و سایر مجموعه‌های غذایی

شما می توانید دستگاه پرینتر و سیستم عامل کامپیوتر خود را به سهولت شبکه کنید. این قابلیت دستگاه فیش پرینتر رستورانی مزایای استفاده از آن را افزایش می دهد. اگر قرار است در بخش های مختلف رستوران، چند نفر از دستگاه فیش پرینتر استفاده کنند، باید به دنبال شبکه کردن دستگاه و کامپیوتر در مجموعه باشید. برای استفاده از این قابلیت باید به دنبال پرینترهای برندهای معتبر بگردید. برند معتبر اسکای این قابلیت ها را در دستگاه های باکیفیت خود تعبیه کرده؛ قیمت فیش پرینتر اسکای به نسبت این قابلیت ها بسیار مناسب تعیین شده است.

 

تخفیفانه های فناوری برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
حساب من