همه دسته بندی ها

معرفی بهترین و جدیدترین برندهای فیش پرینتر ها ۲۰۲۴

فهرست مطالب

معرفی بهترین برندهای فیش پرینتر ها در ایران

انواع فیش پرینتر از برترین برندهای جهانی عرضه می شوند و هر یک قابلیت های ویژه ای برای صدور قبوض فروشگاهی، رستورانی، نوبت دهی  به همراه دارند. شما می توانید با خرید بهترین مارک فیش پرینتر در فرایند تجارت موفقیت آمیزتر عمل کنید و به کسب و کار خود اعتبار ببخشید. برای این منظور باید به دنبال بهترین برندها بگردید. کاغذهای مورد استفاده در این دستگاه ها اغلب خاص هستند و بر روی آن ها از تکنولوژی های حرارتی برای چاپ متون مورد نظر استفاده می شود. در این بخش به معرفی در انتخاب بهترین و جدیدترین برندهای فیش پرینتر می پردازیم.

معیارهای انتخاب بهترین برند صدور فیش

برای انتخاب بهترین مارک فیش زن باید به چند اصل مهم دقت داشته باشید:

۱- کیفیت دستگاه و زمینه چاپ کاغذ در آن یکی از مهمترین معیارهای خرید است. این مسئله در رابطه با خرید دستگاه هایی که با زمینه کاغذ مشکی تولید می شوند بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
۲- پورت اتصال دستگاه نیز برای خرید بهترین دستگاه فیش پرینتر  بررسی می شود. برخی از مدل های ارزان قیمت، از پورت رایانه پشتیبانی نمی کنند و روش کار ساده تری دارند. اما مدل های پیشرفته تر به سیستم کامپیوتر متصل خواهند شد.
۳- سرعت چاپ دستگاه های مختلف با هم متفاوت هستند. از این رو باید حتما به سرعت چاپ ورقه ها در هر یک از دستگاه ها دقت داشته باشید. این مسئله بر راندمان کاری شما تاثیر می گذارد.
۴- در خصوص انتخاب یک دستگاه مناسب باید به اپ یا نرم افزار مربوط به دستگاه دقت داشته باشید. این نرم افزارها بسته به برند سازنده دستگاه متفاوت است، برای تنظیم قابلیت های به کار رفته در فیش پرینتر به کار می روند.
۵- کیفیت چاپ و رزولوشن دستگاه یکی از کلیدی ترین نکات خرید فیش پرینترها محسوب می شود. این مسئله در رابطه با چاپ رسیدهای بزرگ بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

معرفی بهترین برندهای فیش پرینتر یا فیش زن + مزایا و معایب

در خصوص انتخاب بهترین مارک فیش زن، باید برندهای شناخته شده و پرفروش این محصولات را بررسی کنید. شما می توانید این محصولات را در میان برندهای زیر جست و جو کنید:

۱- دستگاه فیش پرینتر اسکای
۲- فیش پرینترهای باکیفیت گنیشا
۳- دستگاه های برند میوا
در خصوص انتخاب بهترین برند فیش پرینتر باید به نیازهای کسب و کار خود دقت کرده و بر این اساس قابلیت های موجود در این تجهیزات را ارزیابی کنید.

ویژگی بیکسولون اپسون میوا اسکای گنیشا
دوام بالا بالا بالا بالا بالا
قابلیت اطمینان بالا بالا بالا بالا بالا
کیفیت چاپ خوب عالی خوب عالی خوب
سرعت چاپ متوسط بالا متوسط بالا متوسط
قیمت متوسط بالا متوسط مقرون به صرفه متوسط
طراحی جمع و جور جمع و جور بسیار جمع و جور جمع و جور جمع و جور
اتصالات USB، Ethernet، Wi-Fi USB، Ethernet، Wi-Fi، Bluetooth USB، Ethernet USB، Ethernet، Wi-Fi USB، Ethernet، Wi-Fi
قابلیت‌ها برش خودکار، سنسور تشخیص کاغذ برش خودکار، سنسور تشخیص کاغذ، چاپ دو رنگ برش خودکار برش خودکار، سنسور تشخیص کاغذ برش خودکار، سنسور تشخیص کاغذ

پرچم دار برترین فیش پرینتر، قیمت مناسب برند اسکای

یکی از برترین برندهای فیش زن در سال های اخیر، با نام تجاری اسکای شناخته می شود که در چند مدل متنوع در بازارهای فروش در دسترس قرار می گیرد. برخی از مهمترین مزایای محصولات برند اسکای به شرح زیر هستند:
۱- این دستگاه ها با کیفیت و وضوح چاپ بالا تولید می شوند. این ویژگی تقریبا در همه برندهای دستگاه فیش پرینتر از این برند رعایت شده است.
۲- قابلیت اتصال این دستگاه به سیستم رایانه با استفاده از USB 2.0 High Speed، LAN، و Serial میسر خواهد بود.
۳- این دستگاه ها بهترین مارک فیش زن فروشگاهی محسوب می شوند و برای استفاده در بخش صندوق فروشگاه های امروزی بهترین گزینه هستند.
۴- برای انتخاب و خرید بهترین مارک فیش پرینتر باید به ابعاد دستگاه مورد نظر نیز دقت داشته باشید. محصولات این برند اغلب فضای کمی را در محیط اشغال می کنند و جا به جایی ساده ای دارند. قیمت فیش پرینتر اسکای با در نظر گرفتن این ویژگی های کیفی بسیار به صرفه تعیین شده است.

قیمت فیش پرینتر اسکای در مقایسه با رقبای این حوزه به صرفه تر است. به علاوه این دستگاه ها در طولانی مدت هزینه های گزاف تعمیراتی را برای تکنیسین ها به همراه ندارند. به همین خاطر به عنوان یکی از بهترین برندهای فیش پرینتر معرفی می شود. این دستگاه ها با طراحی منحصر به فرد و مدرن تولید شده اند. شما می توانید برای مدرنیزه محیط های صنعتی و فروشگاهی از دستگاه های برند میوا استفاده کنید.

بهترین برند فیش پرینتر اسکای

بهترین برند فیش پرینتر

بیکسولون

محصولات بیکسولون به دلیل دوام و اعتمادپذیری شناخته شده‌اند. این فیش پرینترها انواع مختلفی از فیش‌ها را با کیفیت بالا چاپ می‌کنند، از جمله فیش‌های رسید، فاکتورها و بلیط‌ها. از طراحی مقرون به صرفه و عملکرد مطلوب آنها، کسب و کارهای مختلفی در سراسر جهان استفاده می‌کنند.

اپسون

فیش پرینتر اپسون با تمرکز بر کیفیت و تکنولوژی پیشرفته‌تر ممکن است برای کسب و کارهایی که به چاپ سریع و با دقت بالا نیاز دارند، انتخاب مناسبی باشد. در مقابل، بیکسولون با قیمت‌های مقرون به صرفه و دوام بالا، می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای کسب و کارهایی باشد که به دنبال کاهش هزینه‌ها و حفظ کارایی هستند.

بهترین فیش پرینتر اپسون و بیکسولون

بهترین فیش پرینتر اپسون و بیکسولون

فیش پرینتر شناخته شده با برند میوا

محصولات برند میوا با اشغال کمترین فضا در محیط مورد نظر، به عنوان بهترین برندهای دستگاه فیش پرینتر در بازار معرفی می شوند. شما می توانید این دستگاه ها را با اطمینان خاطر برای انواع مصارف خود خریداری کنید. طول عمر بالا و ماندگاری این تجهیزات یکی از مهمترین ویژگی های آن ها محسوب می شود.
برای خرید بهترین دستگاه فیش پرینتر در بازار باید به وزن این تجهیزات نیز دقت داشته باشید. محصولات برند میوا با کمترین وزن طراحی شده و جا به جایی آن ها بسیار ساده انجام می گیرد.

فیش پرینتر پر کاربرد گنیشا

فیش پرینتر گنیشا نیز در فهرست بهترین فیش زن قرار می گیرد و پرطرفدارترین محصولات را در این حوزه عرضه می کند. برند گنیشا عرضه کننده یکی از دستگاه های مهندسی شده برای چاپ انواع لیبل و فیش است که در سال های اخیر به شهرت رسیده است. استفاده از قطعات مقاوم و باکیفیت در ساخت و آماده سازی محصولات این برند یکی از مهمترین ویژگی های گنیشا محسوب می شود.
محصولات گنیشا به عنوان بهترین مارک فیش پرینتر برای استفاده در محیط های صنعتی بهترین گزینه به شمار می روند. شما می توانید از این دستگاه برای چاپ بر روی انواع لیبل با کاغذهای متفاوت استفاده کنید. سرعت چاپ و دقت بالای آن در دستگاه های گنیشا یکی از مهمترین مزایای کیفی این تجهیزات است.

بهترین فیش پرینتر

معرفی بهترین برند فیش پرینتر

جمع بندی

در این بخش در خصوص معرفی بهترین فیش پرینتر در بازار و برترین برندهای ارائه دهنده این محصولات مطالبی را بررسی کردیم. برندهای نام برده شده همیشه در فهرست برترین ها جای داشته اند و بیشترین قابلیت ها را در اختیار مصارف صنعتی، فروشگاهی و… قرار می دهند. شما می توانید از این محصولات با در نظر گرفتن نوع نیازهای خود در کسب و کار مربوطه استفاده کنید. قیمت خرید هر یک از این تجهیزات بسته به ویژگی های کمی و کیفی هر یک مشخص می شود. شما می توانید برای خریدی آگاهانه تر از نظرات کارشناسان فنی این حوزه کمک بگیرید.

 

تخفیفانه های فناوری برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
حساب من