همه دسته بندی ها

پرفروش ترین کارتریج برادر

فهرست مطالب

پرفروش ترین کارتریج برادر

یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع کارتریج برادر که از فروشگاه فناوری برتر میتوانید تهیه نمایید ، کارتریج تونر مشکی برادر Brother TN-3290 میباشد.

کارتریج تونر برادر Brother TN-3290

  • تونر کارتریج برادر ۳۲۹۰ به عنوان یکی از انواع کارتریج برادر،  به دلیل مواد اولیه درجه یک و مقرون به‌صرفه بودن، شهرت خوبی در بین کارتریج‌های برادر ایجاد کرده است.

کد فنی این کارتریج TN-3290 بوده و دارای توانایی چاپ ۸۰۰۰ برگ را نیز دارد.

اگر می‌خواهید از کارتریج brother استفاده کنید ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که محصولی تهیه کردید که حاصل تحقیق‌های فراوان و فناوری پیشرفته می‌باشد.

پرینترهای سازگار با کارتریج برادر ۳۲۹۰

Brother HL5340D, HL5350DN, HL5370DW, HL5370DWT, HL5380DN, MFC8370DN, MFC8880DN, MFC8890DW

ویژگی های کلیدی کارتریج برادر ۳۲۹۰ :

  • غیر اورجینال (Grade A)
  • کد فنی TN-3290
  • کارکرد ۸۰۰۰ برگ

کارتریج تونر مشکی برادر Brother TN-3290، قادر به چاپ ۸۰۰۰ برگ کاغذ بوده و قابل شارژ است. کیفیت مواد تشکیل دهنده آن، Grade A بوده که توسط فناوری برتر ، تضمین می شود.

تعویض کارتریج تونر دستگاه پرینتر Brother 5350:

کارتریج و یونیت درام های برادر:

فروشگاه فناوری برتر بهترین های مواد مصرفی را عرضه می کند. پرینتر شما چه تک کاره باشد یا از یک پرینتر چندکاره (چاپگر، فکس، اسکنر، کپی) برادر استفاده کنید، می توانید کارتریج های مناسب دستگاه خود را از فناوری اطلاعات برتر تهیه نمایید. کارتریج های لیزری و جوهر افشان، یونیت درام های ارائه شده توسط فناوری برتر پاسخگوی تمام سلیقه ها و بودجه ها می باشد. به نقل از سایت برادر، با هدف کاهش هزینه های کاربران و کمک به کاهش تولید زباله اغلب چندکاره های برادر دارای یونیت درام و کارتریج جداگانه هستند. این حالت برای همه اقتصادی تر از تک قطعه ای بودن یونیت و کارتریج است.

تخفیفانه های فناوری برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
حساب من