همه دسته بندی ها

رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی P1102

فهرست مطالب

رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی P1102

برطرف کردن خطای پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی P1102W

رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی P1102 بدلیل اینکه :

  • این دستگاه یکی از پر مصرف ترین دستگاه پرینتر در ایران هست
  • و بسیاری از کاربران در بعضی مواقع با پرینترهای اچ پی P1102w خود با مشکل Not Printing’ مواجه شده‌اند

عدم پرینت پرینتر اچ پی P1102

مطمئن شوید که برخی از مراحل اساسی عیب‌یابی مانند راه‌اندازی مجدد پرینتر یا تلاش برای چاپ مجدد را امتحان کرده‌اید. همچنین دلایلی را که باعث بروز این خطا می‌شود را در ابتدا بخوانید و سپس راه‌حل‌ها را انجام دهید.

چرا پرینتر اچ پی LaserJet P1102w پرینت نمی‌کند؟

پس از شروع به بررسی این موضوع، به این نتیجه رسیدیم که موارد زیر باید مهمترین دلایلی باشند که به دلیل آن در وهله اول خطا رخ می‌دهد.

مشکل اتصال: گاهی اوقات ممکن است خطای “HP LaserJet P1102w No Printing” به این دلیل نشان داده شود که مشکل در اتصال پرینتر شما با اتصال USB/Wireless مورد استفاده است. بنابراین با دنبال کردن راه‌حل‌هایی که در زیر ذکر می‌شود، سعی کنید به دلیل اصلی که مشکل اتصال ایجاد می‌کند بگردید.

مشکل درایور: گاهی اوقات ممکن است درایورهای پرینتر HP به درستی روی کامپیوتر شما نصب نشده باشند و به همین دلیل با این مشکل مواجه می‌شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم درایورها را دوباره نصب کرده و سپس بررسی کنید که آیا با این کار مشکل برطرف می‌شود یا خیر.

سرویس‌های پس زمینه: در موارد خاص سرویس‌ها و برنامه‌های پس زمینه می‌توانند مانع از عملکرد صحیح پرینتر شوند و این مسئله ارور “HP LaserJet P1102w Not Printing” را ایجاد می‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم سعی کنید سرویس‌های پس زمینه را مسدود کرده و سپس بررسی کنید که آیا این خطا برطرف شده است یا خیر.

گیرکردن کاغذ: کاغذی که داخل چاپگر قرار داده‌اید ممکن است گیر کرده باشد و به همین دلیل نتواند عملیات پرینت را انجام دهید ، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با خواند مقاله چطور از گیر کردن کاغذ در پرینتر جلوگیری کنیم؟ برای رفع مشکل اقدام کنید

آنتی ویروس و فایروال : فایروال نصب شده بر روی کامپیوتر گاهی اوقات می‌تواند از عملکرد صحیح آن جلوگیری کند. بنابراین توصیه می‌کنیم سعی کنید بررسی کنید که آیا Firewall مانع از چاپ کردن پرینتر می‌شود یا خیر.

پرینتر اچ پی P1102W

پرینتر اچ پی P1102W

رفع مشکلات کامپیوتر به صورت خودکار

اگر می‌خواهید مشکلات مربوط به کامپیوتر خود را به طور خودکار برطرف کنید و خطاهای رجیستری را تشخیص دهید ما به شما برنامه Restoro Repair Tool را توصیه می‌کنیم که به راحتی می‌تواند همه این کارها را با یک کلیک انجام دهد. از طرف Trustpilot رتبه عالی دریافت کرده است بنابراین لازم نیست نگران چیزی باشید.

پیش از اینکه شروع کنید:

به محض مواجه شدن با این خطا می‌توانید ابتدا پرینتر و شبکه خود را مجددا راه‌اندازی کرده تا بلافاصله از شر خطا خلاص شوید. مراحل زیر را در این زمینه دنبال کنید:

  1. با استفاده از دکمه “Power” پرینتر خود را خاموش کرده و تمام کابل‌های پشت پرینتر را از برق جدا کنید.
  2. اجازه دهید چند دقیقه خاموش بماند و سپس همزمان دکمه پاور را در پشت روتر خود فشار دهید تا خاموش شود.

دستگاه‌های اینترنتی را قطع کنید
پس از چند ثانیه روتر را روشن کرده و سپس تمام کابل‌های پرینتر خود را وصل کنید تا پرینتر را نیز روشن کنید.
اکنون بررسی کنید که آیا پرینتر می‌تواند به خوبی چاپ کند یا خیر. در غیر این صورت برخی از نکات عیب یابی پیشرفته ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

تخفیفانه های فناوری برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
حساب من